Kontakt Protectors

Dalager 6 - 2605 Brøndby - Tlf: +45 43 96 88 66
Fax +45 43 96 24 63 - Email: info@protectors.dk

Direktør

  • Bernhard Pedersen
  • Direkte telefon: +45 43 20 18 55
  • Mobil telefon: +45 40 74 60 45
  • Email: bernhard@protectors.dk

  • Ansvar for: Den daglige drift, kundesupport, Tilbud, Marketing og salg.


    Fabrikchef

  • Erling Jørgensen
  • Direkte telefon: +45 43 20 18 50
  • Email: Erling@protectors.dk

  • Ansvar for: Ledelse & drift af vores fabrik. Ansættelse af timelønnede medarbejdere på fabrikken.


    Mobilchef

  • Morten Helger
  • Direkte telefon: +45 43 20 18 52
  • Mobil telefon: + 45 40 16 31 75
  • Email: Morten@protectors.dk

  • Ansvar for: Drift af mobilafdelingens arbejdspladser i ind og udland. Tilbud på mobilarbejde. Ansættelse af timelønnede medarbejdere til mobilafdelingen.


    Kvalitet

  • Rune Damgaard
  • Mobil telefon: +45 60 95 86 74
  • Direkte telefon: +45 43 20 18 56
  • Email: Rune@protectors.dk


  • Økonomi og regnskab

  • Rikke Damgaard
  • Direkte telefon: +45 43 20 18 51
  • Email: Rikke@protectors.dk
  • Faktura sendes direkte til: faktura@protectors.dk


  • Åbningstider: Mandag – torsdag fra kl. 8.00 – 16.00 - Fredag fra kl. 8.00 - 13.00